DOLAR: TL
EURO: TL

Nikah Şekeri Büfeleri

2 hafta önce
42 kez görüntülendi

Nikah Şekeri Büfeleri

Son zamanlarda çok rastladığımız durumlardan biri Nikah Şekeri Büfeleri. Bu büfeler alışılmışın aksine gelen misafirlerinizin ve çocukların çokça ilgisini çekecek ilk defa sizde göreceği bir durumdur. Aynı şeylerden sıkıldıysanız bu tam size göre bir bölüm.

Rengarenk şekerlerin olduğu beyaz bir büfede renkli drajeler ve kurabiyeler de bulundurmanız çok ilgi çekeceğinizi ve taktir edilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca küçük hatıra notları hazırlayarak şekerlerin yanına koymanız misafirlerinizin uzun yıllar aklından çıkmayacağı bir anı olacaktır.

Çocukların en çok sevdiği şeyler çikolata ve draje şekerledir. Eğer siz büfenizde bunlara yer verirseniz çocukların en sevdiği gelin siz olursunuz. Fakat bu manzaranın çocuklar tarafından bozulmamasını istiyorsanız büfenin başında birini bekleterek bu durumdan kurtulabilirsiniz. Büfede bulunan kurabiyeleri mümkün olduğunda ev yapımı olmasına dikkat edin. Çünkü dışarıdan alınan kurabiyelerde bir sorun olması durumunda düğününüze leke gelebilir.

Eşiniz ile birlikte olduğunuz fotoğrafları nikah şekeri büfesinde kullanabilir ve misafirlerin dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede eğlenceli bir köşe ve hatıra köşesi oluşturmuş olursunuz. Büfeyi daha da süslü yapmak istiyorsanız çiçekler, mumlar ve değişik taş motifleri kullanabilirsiniz.

Nikah şekeri büfenizin çevresine içi şeker dolu kavanozlar koyarak misafirlerinize ikramlarda bulunabilirsiniz. Böylece misafirlerinizin ağzını tatlandırabilirsiniz. Büyük ihtimalle çevrenizde böyle bir köşeye sahip gelinler olmadığı için akılda kalıcı hoş bir ortam oluşturarak yeni bir trend, modanın başlamasına sebep olabilirsiniz.

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Pelin Su
Tarih:
Açıklama:
Nikah Şekeri Büfeleri ile ilgili merak ettikleriniz
Derecelendirme:
5

Nikah Şekeri Büfeleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık