DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Nişanlık Modelleri

2 hafta önce
47 kez görüntülendi

Nişanlık Modelleri

Genç kızların en mutlu günleri olan düğün günlerinin yanı sıra bir o kadar özel olan nişan günü giyecekleri nişanlık gelinlikleri kadar önem taşımaktadır. Son zamanlarda nişanların en az düğünler kadar büyük mekanlarda yapılması şık ve çok güzel nişanlıkları seçmenizi gerektirmektedir. Bu şık nişanlıklarla düğün gününüzü erken yaşayabilirsiniz.

Moda her sene çok hızlı değişiyor. Bu sene tercih edilen modeller sade modeller değil de gösterişli nişanlık modelleri genç kızların en çok ilgisini çekmektedir. Ayrıca rağbet gören diğer özellik ise etek bölgesinin kabarık ve uzun olmasına dikkat edilmektedir.

Öncelikle kendi zevkinize ve tarzınıza uygun modeller aramalısınız. Ama modaya uymak istiyorsanız bu sene tek askılı ve straplez modeller daha çok tercih etmelisiniz. Ayrıca bu modellerin yanında sadece size özel başkasında bulunmayan nişan elbisesi modelleri bulabilir ve diktirebilirsiniz.

Genel olarak bakıldığında gelinlikler beyaz renkte olmaktadır. Fakat bu durum artık nişanlıklarda da kullanılmaktadır. Beyaz nişanlıklar hem çok şık hem de farklı görünümleri ile sizi gözler önünde bulunduracaktır. Ayrıca nişan elbiseleri üzerinde olan çiçek motifleri ve değişik renklerde ki şekillendirmeler ve danteller sayesinde şık bir görünüm kazanacaksınız.

Genç kızların hayallerini süsleyen gelinlik olduğu kadar nişanlıklarda genç kızların hayallerinde yer bulmaktadır. Bu nedenle hayalinizdeki nişanlığı bulamadım diye üzülmeyin. Bir kaç modeli birleştirerek her birinden farklı bir bölgeyi alarak hayalinizdeki nişanlık modelinin diktirebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerek noktalar, nişan kıyafetinin vücut tipinize ve kişiliğinize uygun olup olmadığıdır. Örneğin kısa boylu biri iseniz kabarık modeller sizi daha da kısa boylu gösterecektir. Uzun boylu iseniz kabarık modeller sizi daha da uzun gösterecektir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Melis Yaman
Tarih:
Açıklama:
Nişanlık Modelleri seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler
Derecelendirme:
5

Nişanlık Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık