DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Renkli Gelin Ayakkabısı

2 gün önce
3 kez görüntülendi

Renkli Gelin Ayakkabısı

Gelinlerin düğünlerinde dikkat etmeleri gereken en önemli aksesuar detayı ayakkabıları olmalıdır. Ayakkabıların hem konsepte ve giyilen gelinliğe uygun olması, hem de gelinlerin rahat edecekleri cinsten seçilmesi gerekmektedir. Düğünlerinde dikkat çekmek ve daha fazla ön planda olmak isteyen gelinler tarafından bu alanda renkli gelin ayakkabısı tercih edilmektedir. Birçok farklı modelin yer aldığı bu alanda; gelinler kendi tarzları doğrultusunda en uygun seçimi yaparak, düğünlerinde hoş ve şık bir görünüm elde edebilmektedirler. Daha coşkulu ve mutlu bir düğün geçirmeniz adına; canlı renklerin yer aldığı gelin ayakkabılarını tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Özellikle yaz dönemlerinde önü açık ve ince topuklu modeller gelinler için aranılan modeller arasında yer almaktadır. Aynı zamanda önü kapalı ve bantlı ayakkabılar da yine hem kullanışlı, hem de rahat olmaları sebebiyle gelinler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Taşlı modellerin yer aldığı renkli gelin ayakkabıları ise; gösterişe önem veren ve düğününde dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Birçok modelin yer aldığı bu alanda; renk seçimi konusunda da her gelin rahatlıkla kendi tarzı ve zevki doğrultusunda bir seçim yapabilmektedir. Farklı model ve renk seçenekleriyle gelin adaylarının karşılarına çıkan gelin ayakkabıları; düğün temasına, düğün çiçeğine ve gelinliğe uygun bir şekilde seçilmesi durumunda daha tarz bir görünüm oluşturacaktır. Renkli gelin ayakkabısı ile düğünde daha fazla eğlenecek ve bu coşkuyu daha net bir şekilde yaşayacaksınız.

Birçok gelinin sorun yaşamamak adına basit kaçması ve sıradan beyaz ayakkabıları tercih etmeleri; bu alanda gelin adaylarının birbirlerini örnek alamamalarına neden olmaktadır. Siz düğününüzde bu alana öncülük edebilir ve diğer gelin adaylarına da bu konuda yol göstererek, canlı ayakkabıları tercih etmelerine olanak sağlayabilirsiniz.

 

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Sema Gören
Tarih:
Açıklama:
Renkli Gelin Ayakkabısı Seçimi
Derecelendirme:
5

Renkli Gelin Ayakkabısı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık