DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Sade Gelinlik Modelleri

2 hafta önce
28 kez görüntülendi

Sadeliğe önem veren gelin adayları için sade gelinlik modelleri en uygun seçim olarak karşımıza çıkıyor. Sadeliğin güzelliği genç kızların tercih ettiği son zamanların trend gelinlik modasını oluşturmaktadır. Sade gelinlikler sayesinde ilgi gelinlik yerine tamamen sizin üzerinizde olacak.

Tabi ki sade gelinlikler beyaz renkte olacak diye bir kural yok. Aksine farklı renklerde ki gelinlikler hoş görünmenizi sağlayabilir. Bu modellerin belirgin özelliği abartılı desen ve işlemelerinin olmamasıdır.

Siyah Gelinlikler

Günümüz modasında modacıların yeni yeni tercih etmeye başladığı siyah gelinlikler şaşırtıcı bir görünüme sahip. Abartısız olmaları sade modeller arasında olmasını sağlamakta.

Beyaz gelinlikler

Gelinlik denince akla beyaz gelir. Saf denilince akla sadelik gelir. İkisinin birleştiği nokta ise beyaz sade gelinliklerdir. İşleme, taş ya da süslemelerin olmadığı bu gelinlik modelleri en çok tercih edilen ve gerçekten gelin olduğunuzu hissettiren rüyalarınızın gelinlikleridir.

Renkli gelinlikler

Farklı renklerde sade gelinlikler istiyorsanız taş grisi, somon rengi ve nane yeşili gibi modeller tam size göre olacaktır. Ayrıca sade modellerde dikkat etmeniz gereken bir husus ten renginize uygun bir renkte gelinlik seçmeniz gerektiğidir.

En sade gelinlikler

Son yılların trend modelleri aslında aksesuarı bol gelinlik modelleridir. Fakat bu karmaşadan uzaklaşmak ve sadeliğin güzelliğini arzulayan gelin adayları için sade gelinlikler çok uygun bir seçim olarak gözükmekte. Aksesuar olmaması gelinliğin gösterişsiz olması anlamına gelmemektedir. Hem sade hem de çok gösterişli modelleri bulabilirsiniz.

Yazarlarımızın sizler için seçtiği sade gelinlik modellerinden kendinize en uygun olanı seçebilir ve arzuladığınız gelinlik ve düğüne sahip olabilirsiniz. Göz kamaştırıcı bir güzellikte görünebilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Meryem Bilgin
Tarih:
Açıklama:
Sade Gelinlik Modelleri seçimi
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık