DOLAR: TL
EURO: TL

Sonbahar Düğünleri İçin Tema Önerileri

3 hafta önce
39 kez görüntülendi

Sonbahar Düğünleri İçin Tema Önerileri

Düğününü sonbaharda yapmak isteyen genç kızlar bu yazımız tam size göre. Aklınıza takılan gelin buketi, düğün mekanı, düğün mekanı süslemeleri, dekoratif objeleri burada sonbahar düğünleri için tema önerileri yazımızda bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Isıtan Fenerler

Serin ve soğuk havalarda sizi ve misafirlerinizi ısıtacak sonbahar düğünlerinin en önemli unsurlarından biri fenerler ve mumlardır. Bu objeler romantik bir ortam oluşturmaktadır. Düğün için de nikah yapacaksanız masanıza giden yolda mum, fener ve şamdan süslemeleri çok romantik ve şık bir ortam oluşturur.

Nikah masanızı ahşap renklerinde seçerek sonbahar temasına uygun bir düğün ve nikah yapabilirsiniz. Bu sayede hem farklılık hem de klasik nikah masalarından kurtulup sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu aydınlatmalar hoş bir ortam hazırlar.

Sararmış yapraklar

Düğününüze hoş bir hava katmanız ve sonbaharı en güzel şekilde değerlendirmek istiyorsanız dökülen sonbahar yapraklarını düğün salonunda kullanarak çok güzel ve samimi bir ortam oluşturabilirsiniz.Masalar üzerinde serpilmiş sonbahar yaprakları romantik ve çok hoş bir hava katacaktır.

Sonbahar Çiçekleri

Göze hoş gelen renkli çiçekler ile sonbahar düğününüzde kullanılarak ayrı bir hava katacak. Aynı zamanda düğününüzün uzun yıllar boyunca konuşulmasını ve akılda kalmasını sağlayacaktır. Artık kır düğünlerinizi sonbaharda da yapabileceksiniz.

Yaratıcı detaylar kullanın

Sonbahar desenlerinden biri de balkabaklarıdır. Balkabakları kullanılarak yapılan masa süslemeleri değişik ve şık bir görüntü oluşturacaktır. Bu sayede düğün salonunuzda harika bir atmosfer oluşturabilmeniz mümkün olacaktır. Ve ayrıca yeni bir trend başlatabilirsiniz. Bu da gelen misafirlerinizin düğününüzü çok beğenmesini sağlayacaktır.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Ayşenur Karasu
Tarih:
Açıklama:
Sonbahar Düğünleri İçin Tema Önerileri
Derecelendirme:
5

Sonbahar Düğünleri İçin Tema Önerileri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık