DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Sonbahar Nişanlık Modelleri

2 hafta önce
27 kez görüntülendi

Sonbahar Nişanlık Modelleri

Gelin adayları için önemli olan konu tüm ilginin üzerinde olmasıdır. Ve bu durum nişan ve düğün gibi günler de çok fazla bir önem kazanır. Bu nedenle sonbahar nişanlık modelleri içinden sizler için derleyip hazırladığımız yazımızda seçimlerinizi yapmanız çok kolay olacak. Eğer sonbaharda bir nişan düşünüyorsanız bu modelleri inceleyebilirsiniz.

Bu sene prenses modeller, kabarık modeller ve düz modeller nişanlık modeller arasında yerini almıştır. Bu modeller en çok tercih edilenlerdir. Nişanınızın nerede olduğu bu modeller arasından seçim yapmanız için önemli bir kriterdir. En uygun modeli seçmeniz için mekana uygun bir model seçmelisiniz.

Kabarık nişanlık modelleri sonbahar nişanlarında tercih edilen modeller arasındadır. Ayrıca üst kısımları taşlı olduğundan ayrı bir hava katacaktır. Mavi ve yeşil tonları bu senenin en çok rağbet gören renkleri arasındadır.

Arkası uzun önü kısa nişanlık modelleri yanı sıra uzun ve düz abiyeler de nişanlık olarak kullanılmaktadır. Ayrıca straplez ve tek omuzlu modeller sezonun en çok tercih edilen ve şıklık yarışına giren modelleri arasındadır. Bunların yanında V yaka ve iki askılı modelleri de tercih edebilirsiniz.

Genç kızların bir diğer tercihi de nişanlıklar üzerinde dantellerin kullanıldığı modellerdir. Dantelli modellerin yaygınlaşması gelinlik ve abiyelerde bu sene daha fazla dantel kullanılmasını sağlamıştır. Derin yırtmaçlar nişanlıklarınızda seksiliği öne çıkararak gözleri üzerinizde toplamanızı sağlayacaktır.

Uzun boylu ve fiziğiniz düzgün bir bayansanız derin yırtmaçlı ve straplez nişanlık modellerini tercih etmeniz sizin için daha uygun olacaktır. Bu modeller sizin güzelliğinize ve seksiliğinize ekstra bir görünüm kazandıracaktır. Bu sayede taşlı modellere gerek duymayacaksınız.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Asude Baran
Tarih:
Açıklama:
Sonbahar Nişanlık Modelleri seçimi yaparken
Derecelendirme:
5

Sonbahar Nişanlık Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık