DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Taşlı Gelinlik Modelleri

2 hafta önce
29 kez görüntülendi

Düğününüzde en göz alıcı en parlayan kişi siz olmalısınız. Bunun içinde gelinliğiniz de parlamalı ve taşlı gelinlik modelleri tercih ederek bu parlaklığı yakalayabilirsiniz. Bu tarz gelinlik modelleri düğünde gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaktır.

Parlayan taşların gelinlik üzerinde olması sizi daha bir çekici gösterir. Fakat fazla taş kullanımı ters bir etki yaratabilir. Bu nedenle eğer özel dikim yaptırıyorsanız provalarda bu konuya dikkat etmelisiniz.

Gelinlik üzerinde ki dikey olarak kullanılmış olan taşlar zayıf ve uzun gözükmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle düğününüzde zayıf ve uzun gözükmek istiyorsanız taşların düzenini buna göre ayarlamalısınız. Hazır gelinlik alacaksanız eğer bu durumu tadilat ile halledebilirsiniz.

Gelinlik üzerinde kullanılan taşlar sadece üst kısımdan ibaret değildir. Etek kısmında ve sırt kısmında da taşlar kullanılabilir. Özellikle sırt bölgenizde uygulayacağınız taşlar eğer sırtı açık bırakan saç modelleri tercih ettiyseniz sizi çok şık ve ışıltılı gösterecektir. Bu nedenle bu modelleri tercih edebilir ya da tadilat yaptırabilirsiniz.

Taşlı gelinlikler en çok tercih edilme sebeplerinden biri prenses havası oluşturmasıdır. Kendinize güveninizin artmasını sağlayacaktır. Bu sebeple ideal bir gelinlik modeli olarak görülmektedir. Sadece gelinliğiniz çok güzel dursun ve o konuşulsun diyorsanız aksesuarlarınızı seçerken daha sade olanları tercih etmelisiniz.

Daha çok göğüs bölgesinde ve kemer bölgesinde taş bulunan taşlı gelinlik modelleri genç kızlar arasında en çok tercih edilen modellerdir. Tabi ki farklı seçenekleri olan bu modeller de taşlardan yapılmış çiçekler gibi farklı hava katan modeller de mevcuttur. Renkli taşlı modellerin yanında renksiz modelleri de tercih edebilirsiniz. Önemli husus düğün temanızla taşlarınızın renginin uyumlu olmasıdır. Bu konuya dikkat etmelisiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Melisa Dem
Tarih:
Açıklama:
Taşlı Gelinlik Modelleri seçerken dikkat edilecek hususlar
Derecelendirme:
5

Taşlı Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık