DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Türbanlı Gelinlik Modelleri

2 hafta önce
62 kez görüntülendi

Türbanlı gelinlik modelleri her sene artan çeşitlilikleri ile modern gelinlikler arasında yerini almıştır. Bu sayede birçok farklı model arasından seçim yapma şansınız oluyor. Arzuladığınız gelinlik modeline ve tarzınıza en uygun gelinliğe sahip olmanız artık daha da kolaylaştı.

Sade modelleri daha çok olan türbanlı gelinlik modellerinin yanı sıra yeni çıkan farklı kesimleri olan modeller ile çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu tarz gelinliklerde hareketlendirmeler kol kısmında ya da bel gölgesinden olmaktadır. Fakat bunların yanı sıra duvak bölgesinde de çok fazla bir hareketlendirme olabilmekte. Kullanılan boncuklar, taşlar, yaldızlar ve danteller ile farklı kombinler yapabilirsiniz.

Seçimlerinizi türbanlı gelinlikler içinden yapacaksanız eğer kullanım kolaylığına ve özelliklerine dikkat etmelisiniz. Düğün boyunca rahat olabilmeniz için kullanımı rahat bir gelinlik seçmelisiniz. Aksi taktirde düğün esnasında mutsuz ve rahatsız olabilirsiniz. Bu nedenle bedeninize ve vücut biçiminize göre modeller seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Süslemeler bu model gelinliklerde ayırt edici bir özellik olduğundan türbanlı gelinlik modellerinde süslemelerin çok fazla olacağını göreceksiniz. Kapalı bayanların bu modelleri seçmesi onlara daha fazla ışıltı sağlıyor ve düğün esnasında o gece en çok ilginin onlarda olmasını sağlamakta.

Günümüzde her yerde bulabileceğiniz bu modeller eskiye göre daha fazla rağbet görmektedir ve istediğiniz bir yerde türbanlı model diktirebilirsiniz. Ayrıca bir kaç gelinlik modelinin birleştirerek yeni bir model türetebilirsiniz. Bu sayede arzuladığınız ve tam size göre bir gelinliğe sahip olmuş olursunuz.

Bazı kapalı bayanlar tesettür gelinlik modelleri arasından seçim yaparken çeşit çokluğundan dolayı kafaları karışmakta ve zorlanabilmektedirler. Fakat unutmayın ki farklı modelleri birleştirerek istediğiniz gelinliğe kavuşabilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken husus dikim yaptıracaksanız çok önceden 5-6 ay önceden sipariş vermeniz lazım.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Öykü Karasu
Tarih:
Açıklama:
Türbanlı Gelinlik Modelleri
Derecelendirme:
5

Türbanlı Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık