DOLAR: 5.95 TL
EURO: 6.83 TL

Vücut Tipine Göre Damatlık Seçimi

3 yıl önce
101 kez görüntülendi

Vücut Tipine Göre Damatlık Seçimi

Vücut tipine göre damatlık seçmek her erkek için mecburidir. Gelinlerin gelinlik seçimi ne kadar zor ve zahmetli ise damat için de aynı durum geçerlidir. Hem gelinin güzelliği ve şıklığına uymak hem de kendisini karizmatik bir damat göstermek için uygun damatlık seçimi önemlidir.

Öncelikle şunu söyleyelim; damatlık işi de gelinlik gibidir. Dükkandan alıp 1 kere giyip düğün günü çıkartıp giymekle olacak bir şey değildir. Mutlaka ama mutlaka hangi model alınırsa alınsın düğünden önce provaya gidilmelidir. Prova yapılmaması; takım elbisenin emanet gibi gözükerek üzerinize dökülmesine neden olur ki bu da hiç hoş bir durum değildir.

Vücut tipine göre seçiminizi yapmanız birçok alternatif arasından çok az model sayısına inmenizi sağlar. Normal hayatta giydiğiniz düşük bel pantolonların sakın ola düğünde kullanmayın. Gülünç duruma düşmeniz yüksek ihtimaldir. Onun yerine belden oturan damatlık modelleri hem fit durmanıza hem de boyunuz ne olursa olsun daha derli toplu durmanızı sağlayacaktır.

Göbekli erkekler; genelde göbeklerini kapatmak için kuşak veya yelek takmaktadırlar. Ancak bu modeller eğer sizin üzerinizde güzel durmuyor ise göbeğinizi kapatsa ne olur kapatma ne olur!

Resimli damatlık modelleri galerimiz ile kendinize alternatifler edinebilirsiniz.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Mehmet Şener
Tarih:
Açıklama:
Vücut Tipine Göre Damatlık Seçimi
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık