DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Yedek Gelin Ayakkabısı Seçimi

2 hafta önce
38 kez görüntülendi

Yedek Gelin Ayakkabısı Seçimi

Genç kızların en çok korktukları şeylerden biri de düğün gününde topuklu ayakkabılar ile saatlerce durmak ve oynamak. Bu yüksek topuklu ayakkabılar, ayaklarınızın şişmesine ve çok fazla yorulmanıza neden olur. Böyle durumlarda ayaklarınızın ağrısından hareket etmenizde çok zorlaşacaktır. Bu nedenle yedek gelin ayakkabısı seçimi bu gibi durumlarda yardımınıza koşan en önemli unsurdur. Gelinliğinizle uyumlu olmasına çok dikkat etmelisiniz.

El İşi ve Dantel Babetler

Geldik en güzel sahneye, salona girdiğiniz sahne. Girişinizi mükemmel bir şekilde yaptıktan sonra hareketsizlikten hemen kurtulmalısınız. Rahat olabilmeniz için yedek ayakkabılarınızı giymelisiniz. Bu ayakkabılar dans ederken, misafirleri karşılarken çok işinize yarayacak. Dantelli ve el iş olan babetler gelinliğiniz ile uyumlu olacağından en çok rağbet gören modellerdir. Ayrıca üzerlerinde olan süslemeler ve işlemeler ile sizinde kesinlikle bunları giymeliyim diyeceğiniz modellerdir.

Renkli ayakkabılar

Eğer çok heyecanlı, kıpır kıpır, yerinde duramayan, eğlenceli bir kişiliğiniz varsa renkli ayakkabılar tam size göre. Gelinliğin altında renkli ayakkabılar giymeniz hem çok rahat etmenizi sağlayacak hem de farklılık katacaktır.Tabi bu ayakkabıları mağazalarda bulabileceğiniz gibi özel olarak da tasarlatabilirsiniz.

Converse ayakkabılar

Özellikle son zamanların en çok tercih edilen modellerinden biri olan converse ayakkabılar, gelinlerin de rahat etmeleri için çok uygun modellerdir. Beyaz ve renkli çeşitleri ile gelinliğin altında hiç sırıtmazlar. Ayrıca gelinler için özel olarak tasarlanan dantelli ve süslemeli modelleri sizi de etkisi altına alacaktır. Enerjinizi tüm gece göstermenizi sağlayacaktır.

Kısa topuklu ayakkabılar

İlla topuklu ayakkabı giymek istiyorum diyorsanız da sizler içinde kısa topuklu ayakkabıları düşündük. Bu modeller ile hem topuklu giymiş olacaksınız hem de yüksek topuklu gibi rahatsız olmayacak ayaklarınız şişmeyecektir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Öykü Karasu
Tarih:
Açıklama:
Yedek Gelin Ayakkabısı Seçimi yaparken dikkat edin
Derecelendirme:
5

Yedek Gelin Ayakkabısı Seçimi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık