DOLAR: 2.69 TL
EURO: 2.92 TL

Yüze Göre Gelin Saçı Modelleri

1 ay önce
149 kez görüntülendi

Yüze Göre Gelin Saçı Modelleri

Yüze göre gelin saçı modelleri konumuzu okuyarak teninizi, saçınızı, boy, kilonuzu gelinlik için hazır hale getirmiş olursunuz. Düğün sizin düğününüz. Bu nedenle; yüz tipiniz için en uygun gelinliği bulmak zorundasınız. Aksi halde üzerinizde emanet gibi duran bir gelinlikle koca bir düğünü geçirmek zorunda kalırsınız.

Oval Yüz Tipi İçin Saç Modelleri

Jessica Alba, bu yüz tipine en çok uyan ünlüdür. Eğer sizinde bu tarz bir tipiniz var ise aşağıdaki resimlerde de görebileceğiniz gibi topuz modeli seçmeniz yeterli olacaktır.

Yuvarlak Yüz Tipi İçin Saç Modelleri

Hem oval bir yüze hem de dolgun yanaklara sahipseniz yüzünüzün hem uzun hem de daha keskin hatlı çıkmasını sağlamak zorundasınız. Kabarık veya dağınık perçemleri ön tarafta yapmak sizin için doğru topuz modeli olacaktır.

Dikdörtgen Yüz Tipi İçin Saç Modelleri

Jessica Alba değil de Angelina Jolie gibi bir surata sahibim diyorsanız ense topuzu imdadınıza koşacaktır. Tüm saçınızı sağa veya tamamını sola yatırmanızda güzel duracaktır ancak yine de ense topuzunu ısrarla tavsiye ediyoruz.

Kalp Yüz Tipi İçin Saç Modelleri

Çeneniz dar ise saçınızı yandan ayrılmış, omuz kısmında açık bırakılmış bir modelde kestirerek bu yüz tipi için de kabarık topuz ile işi çözebilirsiniz.

Kare Yüz Tipi İçin Saç Modelleri

Sandra Bullock tarzını kullanarak yüzünüzü yumuşatmış olursunuz. Dümdüz bir saç modeli yeterli olacaktır. Ancak yüz tipinizin hatları daha keskin olarak çıksın diyorsanız bukleli yan topuz sizin için idealdir.

Gelinlik Modaevi
Yazar:
Nermin Softa
Tarih:
Açıklama:
Yüze Göre Gelin Saçı Modelleri
Derecelendirme:
5
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık